Hoşgeldin Binbir Tilki!

Biz kimiz?

İş hayatında yoğun günler geçiren ve bu günlerin yanı sıra bir şeyler öğrenmeye çalışan çoğunluğu mühendis olan bir ekibiz. Öğrenmeyi, okumayı ve gezmeyi seven beyaz yakalı çalışanlarız. Hayatta işimiz dışında hiç bir konuda uzman olamadık ama amatör ruhumuz, merak eden ve araştıran kişiliklerimizle hayatımızı sürdürüyoruz.

Nerede tanıştık?  

Bazılarımız üniversitede tanıştık, bazılarımız iş yerinde tanıştık ve bazılarımız halen birbirini tanımıyor.

Neden bir site kurduk?

Yazı yazmanın zorluğunu bilsek de bilginin paylaşarak artacağını düşündüğümüzden dilimiz döndüğünce hoşlandığımız, ilgi duyduğumuz konular hakkında yazı paylaşacağımız bir site olması niyetindeyiz.

Bir yıllık kendi içimizde bir deneme sürecindeyiz. Bizim için faydalı olacağını düşündüğümüz gibi okurların da aradıklarını bulacağı bir dizin olmasını istiyoruz. Gün içerisinde kaçacak minik bir sığınak olmasını ve mümkün olduğunca zenginleştirmeyi hedefliyoruz.

Neden Binbir Tilki?

Ekibimizin şimdilik tamamı sonrasında da çoğunluğu hep kadın olacağı için ve her kadının aklında her zaman binbir tilki dolaştığını bildiğimizden adımızı “Binbir Tilki” koyduk 😀 İstediğimiz her konu hakkında yazma konusunda özgürüz ancak hayatta yeterince kötü şeyler olduğundan daha eğlenceli, geliştirici,bilgilendirici içerikler olmasını tercih ediyoruz. 

Eğer sizinde merak ettiğiniz araştırmamızı istediğiniz konular olursa veya herhangi bir konu hakkında iletişime geçmek isterseniz; info@binbirtilki.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Sevgiler,

BinbirTilki Ekibi

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir